Tranehusevej 1 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Glesborg - se boligerne her.

På billedet ses Tranehusevej 1 Tranehuse 8585 Glesborg, som er en af de dyreste boliger til salg i Glesborg. Boligen koster 4.000.000 kr.
dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Glesborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Glesborg er to nye boliger sat til salg. Den første er en villa på Tranehusevej 1 med et imponerende areal på 234 kvadratmeter. Denne rummelige ejendom byder på hele 16 værelser, hvilket giver adskillige muligheder for udnyttelse.

Villaen ligger på en stor grund på 5020 kvadratmeter, hvilket åbner op for udendørs aktiviteter og eventuel beplantning. Den er udbudt til en pris på 4.000.000 DKK.

Den anden bolig er et fritidshus på Vibevej 20 ved Fjellerup Strand. Med et areal på 81 kvadratmeter er det en dejlig, kompakt feriebolig, der har 4 rum. Fritidshuset ligger på en grund på 1185 kvadratmeter, hvilket sikrer en hyggelig udendørs oase.

Den er sat til en pris på 2.175.000 DKK, hvilket repræsenterer en attraktiv mulighed for dem, der ønsker en feriebolig tæt på stranden.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler